Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to efektywna oraz tania reklama internetowa. Polega ona na optymalizacji kodu strony, oraz na zastosowaniu różnorakich metod pozwalających na podwyższenie pozycji strony w wyszukiwarkach

Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie pozycjonowania lub też chcieli by Państwo złożyc oferte zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza.

Możliwy jest również bezpośredni kontakt poprzez e-mail - kontakt_._ad4you.pl *** napisz do nas

Bądź telefonicznie - (+48) 792 290 745


Imię i nazwisko
Firma
Adres www
Adres e-mail
Słowa kluczowe
Treść wiadomości
Administratorem danych osobowych jest firma APOGEUM. Przekazane dane przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie wysłane przez formularz kontaktowy. Przekazanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.
 

  SŁOWNICZEK


  Wskaźnik link popularity jest miernikiem popularności strony wśród najlepszych wyszukiwarek (także polskich). Brany jest on pod uwagę podczas ustalania rankingu stron w procesie wyszukiwawczym (wyszukiwania informacji). Określa się go na podstawie ilości łączy prowadzących do ocenianej witryny i ich wartości.


  Słowa kluczowe są to pojedyncze wyrazy lub frazy wpisywane w wyszkuiwarkach. Pod kątem tych słów jest przeprowadzana reklama, czyli pozycjonowanie strony w wyszukiwarce.


  Wyszukiwarki - domeny, z których trafiają na polskie witryny internauci łączący się z obszaru Polski:

  • google.com - 77.5%
  • wp.pl - 9.3%
  • onet.pl - 9.2%
  • interia.pl - 1.2%
  • msn.com - 1.1%