Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to efektywna oraz tania reklama internetowa. Polega ona na optymalizacji kodu strony, oraz na zastosowaniu różnorakich metod pozwalających na podwyższenie pozycji strony w wyszukiwarkach

Główny nacisk kładziemy na pozycjonowanie w Google. Jest to wyszukiwarka która posiada ponad 80% udziałów w rynku. Jednakże pozycjonując strony pod Google, jednocześnie osiągamy wysokie pozycje w innych wyszukiwarkach takich jak Onet, wirtualna polska MSN, Yahoo.

Koszt pozycjonowania strony ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta. Ustalany jest on względem pozycji którą chcieliby Państwo osiągnąć w wyszukiwarkach oraz konkurencji w danej branży.

Pozycjonowanie rozpoczynamy od analizy otoczenia konkurencyjnego. Dzięki wnikliwej analizie konkurencji Państwa branży, ustalamy strategię skutecznego pozycjonowania Państwa witryny.

Przed rozpoczęciem pozycjonowania prosimy Państwa o podanie słów kluczowych adekwatnych do profilu działalności Państwa firmy (8-10 słów kluczowych). Kolejnym krokiem jest analiza słów kluczowych wybranych przez Państwa. Jeśli zajdzie potrzeba sugerujemy Państwu dodatkowe słowa kluczowe najczęściej wpisywane przez użytkowników w wyszukiwarkach. 


Koszt pozycjonowania strony ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta. Ustalany jest on względem pozycji którą chcieliby Państwo osiągnąć w wyszukiwarkach oraz konkurencji w danej branży.

Następnie ustalamy końcowe warunki umowy oraz ustalamy ostateczny koszt pozycjonowania.

Dalej, zajmujemy się Optymalizacją kodu Państwa strony. Jest to niezwykle ważny element pozycjonowania mający znaczenie na pozycję strony w wyszukiwarkach.

Dalsze etapy pozycjonowania obejmują:

- Zaindeksowanie strony w wyszukiwarkach (Google okres do 14 dni, WP i Interia - 1 dzień)
- etap właściwego pozycjonowania, który trwa zwykle od 4-6 miesięcy (Google, Onet, WP)
- na życzenie klienta stały monitoring pozycji oraz ewentualna ich poprawa (w wypadku trudnych słów kluczowych, gdzie istnieje duża konkurencja w branży)Korzyści płynące z pozycjonowania Państwa strona będzie się pojawiać na czołowych pozycjach w najpopularniejszych wyszukiwarkach (Google, MSN, Yahoo, Interia). Oprócz tego zostanie dodana to ponad 500 katalogów stron oraz katalogów branżowych. Dzięki temu Państwa firma ma ogromne szanse zostać zauważoną przez internautów - potencjalnych klientów. 
Gwarantujemy Ci wysokie pozycje w czołowych wyszukiwarkach bez żadnego ryzyka! Płacisz tylko za osiągnięte wyniki!
Nie wahaj się! Dołącz do nas.
Zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT.

  SŁOWNICZEK


  Wskaźnik link popularity jest miernikiem popularności strony wśród najlepszych wyszukiwarek (także polskich). Brany jest on pod uwagę podczas ustalania rankingu stron w procesie wyszukiwawczym (wyszukiwania informacji). Określa się go na podstawie ilości łączy prowadzących do ocenianej witryny i ich wartości.


  Słowa kluczowe są to pojedyncze wyrazy lub frazy wpisywane w wyszkuiwarkach. Pod kątem tych słów jest przeprowadzana reklama, czyli pozycjonowanie strony w wyszukiwarce.


  Wyszukiwarki - domeny, z których trafiają na polskie witryny internauci łączący się z obszaru Polski:

  • google.com - 77.5%
  • wp.pl - 9.3%
  • onet.pl - 9.2%
  • interia.pl - 1.2%
  • msn.com - 1.1%