Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to efektywna oraz tania reklama internetowa. Polega ona na optymalizacji kodu strony, oraz na zastosowaniu różnorakich metod pozwalających na podwyższenie pozycji strony w wyszukiwarkach

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych

W obecnych czasach posiadanie fachowo zaprojektowanej strony internetowej jest rzeczą niezbędną dla firm chcących odnieść sukces w biznesie. Kazdego dnia ludzie przeszukują internet w celu znalezienia interesujących ich ofert. Bardzo prawdopodobne, iż są to towary lub usługi z branży Państwa firmy. Czy wówczas jakość, przejrzystość Państwa strony skłoni ich do dłuższych odwiedzin? Czy może zamkną strone i udadzą się do konkurencji?

Oferta zaprezentowana na stronie internetowej powinna przede wszystkim "przyciągać" wzrok potencjalnych klientów i zachęcać ich do zapoznania się z jej szczegółami. Jakość stron wykonanych przez naszą firmę skłoni Państwa klientów do dłuższych i czestszych odwiedzin witryny.

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny opierając się na zaleceniach, wskazówkach, oraz materiałach przygotowanych przez Państwa. Na życzenie klienta możemy wykonać projekt strony bazując na własnym doświadczeniu.


Poniżej mogą się Państwo zapoznać z cenami poszczególnych ofert:

- Wykonanie projektu strony wraz z oprawą graficzną - już od 300zł **
- Wykonanie jednej podstrony do danego projektu - 70-150zł **

**Powyższe ceny są cenami netto.

  SŁOWNICZEK


  Wskaźnik link popularity jest miernikiem popularności strony wśród najlepszych wyszukiwarek (także polskich). Brany jest on pod uwagę podczas ustalania rankingu stron w procesie wyszukiwawczym (wyszukiwania informacji). Określa się go na podstawie ilości łączy prowadzących do ocenianej witryny i ich wartości.


  Słowa kluczowe są to pojedyncze wyrazy lub frazy wpisywane w wyszkuiwarkach. Pod kątem tych słów jest przeprowadzana reklama, czyli pozycjonowanie strony w wyszukiwarce.


  Wyszukiwarki - domeny, z których trafiają na polskie witryny internauci łączący się z obszaru Polski:

  • google.com - 77.5%
  • wp.pl - 9.3%
  • onet.pl - 9.2%
  • interia.pl - 1.2%
  • msn.com - 1.1%